Fotowoltaika dla firm

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

Optymalizacja kosztów prowadzenia działalności gospodarczej to wyzwanie przed którym stoi każda firma, zwłaszcza, że koszty zakupu energii stanowią znaczny procent wydatków w przedsiębiorstwie. Instalacja fotowoltaiczna to sposób na oszczędzanie poprzez inwestowanie. Produkcja własnej energii elektrycznej pomoże Twojej firmie uniezależnić się od rosnących cen kosztów prądu.

Oferujemy sprawdzone i dopasowane rozwiązania z zakresu fotowoltaiki dla firm, dzięki którym obniżysz koszty prowadzonego biznesu. Pomożemy Ci ocenić jaka instalacja będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia, wybierzemy odpowiednią moc oraz sprzęt. Pomożemy Twojej firmie w kwestii finansowania - możesz skorzystać z preferencyjnych kredytów lub leasingować instalację fotowoltaiczną .

Dzięki nowelizacji ustawy OZE w sierpniu 2019 roku istniej możliwość bilansowania wyprodukowanej przez firmową instalację fotowoltaiczną nadwyżki energii poprzez magazynowanie jej w sieci, a następnie jej odbioru w okresach niższej produkcji.

Wykorzystujemy panele oraz podzespoły najwyższej jakości od sprawdzonych producentów, dzięki czemu możemy zaoferować Ci wieloletnią gwarancję na podzespoły wykorzystane w instalacji. Kładziemy ogromny nacisk, aby montowane przez nas komponenty nie tylko były niezawodne i wysokiej sprawności w momencie montażu, ale również "trzymały parametry" i gwarantowały wysokość produktywność po 25 latach eksploatacji - na co nasi producenci dają gwarancję (25 letnia gwarancja sprawności liniowej). Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci na każdym etapie realizacji inwestycji - także w kwestiach związanych z uzyskaniem dofinansowania, czy skorzystania z ulg podatkowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po zakończeniu inwestycji.

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ DLA SWOJEJ FIRMY? CZY FOTOWOLTAIKA SIĘ OPŁACA? 8 POWODÓW DLACZEGO WARTO ZAINWESTOWAĆ W FOTOWOLTAIKĘ

Redukcja kosztów w firmie


Możliwość zarabiania na sprzedaży energii


Dokonywanie odpisów amortyzacyjnych


Niezależność od cen energii


Wykorzystanie niezagospodarowanych powierzchni


Szybki zwrot z inwestycji

Wizerunek firmy odpowiedzialnej społecznie

Dbałość o środowisko


JAK PRACUJEMY ?

01. Nasz inżynier umówi się z Tobą w dogodnym dla Ciebie terminie oraz sprawdzi możliwości techniczne Twojego obiektu.

02. Na postawie pomiarów technicznych na obiekcie i Twoich prognoz zużycia energii przygotujemy wstępną wycenę.

03. Następnie dobierzemy taką moc instalacji, aby produkcja Twojego własnego prądu ze słońca była najefektywniejsza, a Twoja inwestycja zwróciła się jak najszybciej i zarabiała dla Ciebie.

04. Jeśli nie masz wolnych środków na sfinansowanie inwestycji albo masz inne ważne wydatki - nic straconego – pomożemy Ci przygotować wnioski o finansowanie na preferencyjnych warunkach.

Skontaktuj się z nami
Panel fotowoltaika